Kategorie
Uncategorized

Męska szafa

Precyzyjnie skrojony garnitur to podstawowa stylizacja w męskiej szafie. Jest ponadczasowym symbolem elegancji podczas różnych uroczystości. Pierwotnie zarezerwowany był wyłącznie dla mężczyzn z wysokich klas społecznych. Garnitur męski przeszedł długą ewolucję, aby przyjąć współczesną formę. Z biegiem czasu upowszechniały się coraz krótsze marynarki oraz dłuższe spodnie. Miało to na celu uczynienie z garnituru wszechstronnego ubioru. Malejące zainteresowanie nadmiernymi ozdobami spowodowało, że garnitur stał się dostępny dla każdego. Cechował się przede wszystkim wytwornymi tkaninami. Warto wspomnieć o tym, że garnitur męski był wykorzystywany na każdą okazję, niezależnie od pory dnia. Jego zmodyfikowana postać była chętnie zakładanym strojem również podczas polowań. Współcześnie garnitur męski wygląda znacznie prościej. Od nowa zaczęły królować kamizelki, które świetnie uzupełniają garniturowy look.
W obecnych czasach każdy mężczyzna powinien mieć chociaż jeden elegancki garnitur. Nawet artyści mogą docenić jego atuty i oferowaną elegancję. Choć dzisiejsze trendy stawiają na nieformalny luz, należy pamiętać że garnitur jest najlepszym wyborem na oficjalne sytuacje. Każdy z panów z pewnością doceni taliowane modele ze szczupłymi marynarkami. Będą one odpowiednie niezależnie od sylwetki oraz wzrostu. Ponadto, taki zestaw może wizualnie wyszczuplić sylwetkę. Przyjrzyjmy się zasadniczym elementom, z których składa się nowoczesny garnitur.
Garnitury męskie składają się z marynarki oraz spodni. Marynarka powinna być taliowana i idealnie dopasowana do figury. Składa się z klap o wybranym kształcie, brustaszy oraz kieszeni z patkami. Bardzo modne są modele dwurzędowe. Szczególnym podkreśleniem sylwetki męskiej są usztywnienia ramion, mające nadawać jej kształtu odwróconego trójkąta. Idealnie skrojone spodnie to równie istotna kwestia. Powszechnie obserwowane są źle dobrane spodnie, które zaburzają wizerunek mężczyzny. Tył nogawki powinien przebiegać w linii prostej. Panowie mogą wybierać wśród spodni z mankietami na samym dole nogawek. Spodnie powinien zdobić pasek. Eleganckie spodnie garniturowe mają dwie kieszenie. Wyróżnić można modele szerokie lub odpowiednio zwężane ku dołowi. Najmniej trafnym pomysłem są zbyt opięte modele, które są zdecydowantm przeciwieństwem elegancji.
Równie istotna jest koszula. Numerem jeden będzie wysokiej jakości, naturalny biały materiał. Popularność zyskują oddychające tkaniny typu „non iron”. W stylizacjach biznesowych królują odcienie błękitu. Koszule wybierać należy w kroju dopasowanym do sylwetki. Dostępne tekstury pozwalają bawić się swoim ubiorem. Mężczyźni przygotowujący się do letniego spotkania towarzyskiego lub wypadu za miasto z pewnością docenią zalety sportowej koszuli z krótkim rękawem.
    Mężczyzn chcących powiększyć swoją kolekcję garniturów zapraszamy do skorzystania z asortymentu marki. Jej znakiem firmowym są przede wszystkim wysokogatunkowe garnitury męskie. W asortymencie marki znajdują się również pozostałe elementy garderoby, dzięki którym każdy elegancki mężczyzna może prezentować się zjawiskowo. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją męską oraz uzupełnienia swojej szafy na przykład w klasyczny garnitur.